Strona główna

+48 600 822 305
+48 600 822 306

Transport Bliski - Żory

Konserwacja, naprawy, remonty, serwis
i modernizacja urządzeń dźwignicowych.

Oferty pracy

Obecnie Transport Bliski poszukuje kandydata na stanowisko:

Elektromechanik urządzeń dźwignicowych

Miejsce pracy: województwo śląskie

Główne zadania:

  • prowadzenie kontroli i ocena stanu technicznego urządzeń transportu bliskiego (UTB),
  • utrzymywanie sprawności UTB,
  • naprawy, remonty, modernizacje UTB,
  • budowa i okablowanie szaf sterowniczych zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • montaż instalacji elektrycznych,
  • przygotowywanie urządzeń do montażu mechanicznego,
  • montaż rozdzielni i szaf sterowniczych,
  • wykonywanie pomiarów elektrycznych,

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia średniego technicznego lub zawodowego,
  • doświadczenia zawodowego min.2 lata,
  • uprawnień do konserwacji UTB,
  • uprawnień SEP do 1kV "E",
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych,

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • terminową wypłatę wynagrodzenia,
  • możliwość szkoleń,
  • możliwość zdobywania uprawnień i kwalifikacji zawodowych,
  • dodatki za nadgodziny,

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:
biuro@transportbliski.pl
Wysyłając dokumenty, prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm." Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Zapraszamy do śledzenia aktualnych ofert na stronie.

sterowania radiowe
WYDARZENIA

10.11.2016r. - Rozszerzenie uprawnień UDT na modernizację UTB o: dźwigniki, podesty ruchome, wózki jezdniowe.

27.09.2013r. - Uzyskanie uprawnień UDT na modernizację UTB (suwnice, wciągniki, wciągarki, żurawie wieżowe, szynowe, przenośne, samojezdne, stacjonarne).

Konserwacja, naprawy, remonty, serwis i modernizacja urządzeń dźwignicowych - decyzja nr UD-07-97-P/2-16 wydana przez urząd dozoru technicznego